Firma BAHAL


Historie

Naši společnost – BAHAL ČR a.s. jsme založili v roce 2008. Před založením naší společnosti její zakladatelé připravili a patentově ochránili nový montovaný stavební systém pro pasivní domy – BAHAL SYSTEM . Ten je založen konstrukčně na bázi lehkého ocelového skeletu, nejkvalitnějších materiálech a prvotřídních technologií. Stavební systémy na bázi lehkého ocelové skeletu jsou využívány v USA již 80 let. V posledních letech tyto systémy rychle dobývají svět.

Z oceli se staví Pdf

Stavební systém

Ve spolupráci se strategickými partnery (více zde ) jsme pro Vás připravili výjimečný stavební systém, který kombinuje výhody těžkých konstrukcí (celkovou solidnost) a výhody montovaných konstrukcí (rychlost). Z BAHAL SYSTEMU lze realizovat až 8 patrové stavby.

Z čeho stavíme. Více zde

Kvalita stavby = komfort uživatele

Již od počátku jsme posedlí kvalitou. Věříme, že kvalita pasivního domu se skrývá především v jeho vlastnostech – komfortu, který poskytuje jeho obyvatelů. Komfort pasivních domů BAHAL neustále posouváme do nových dimenzí.

Za naše úsilí jsme byli odměněni.

Top dum Dum roku

Co o nás a našich domech říkají klienti?

Bahal tým

Pro naši společnost pracuje cca 30 stálých pracovníků - zejména architektů, projektantů, technologů, supervizorů kvality, obchodních poradců, kteří věří, že budoucnost stavebnictví je v energeticky úsporných stavbách – pasivních domech.

Využijte největší tým na pasivní domy

Naše výsledky

Do roku 2014 jsme navrhli, zprojektovali a realizovali přes 50 pasivních domů. Velmi nás těší, že v našich domech již bydlí bezmála 200 obyvatelů. Několik našich nadšených klientů nám v roce 2010 založilo FAN CLUB BAHAL a díky jejich zpětné vazbě neustále zlepšujeme vše, co děláme.

Podívejte se na naše realizované stavby
A co na to říkají naši klienti
Firemní informace