zpět

Chybí vám 1 mil. Kč? Dáme vám ho!

Chybí Vám 1 mil. Kč? Dáme Vám ho!

Vybrali jste si u nás dům za 4 miliony korun, ale Vy máte k dispozici 3 miliony? Nezoufejte, pošlete nám číslo Vašeho účtu a my Vám zašleme chybějící peníze…

Že Vám to přijde divné? To je dobře, je to legrace. Jak to tedy myslíme doopravdy?

Cena domu není rozhodující!

Toto je již myšleno seriózně. Uvažujte s námi. Pořizujete si dům, ale ve skutečnosti investujete své peníze do bydlení. Aby Vám dům mohl službu bydlení poskytnout, musíte o něj pečovat a provozovat ho, což něco stojí.

Zkuste tuto úvahu naplnit čísly. Máte možnost si vybrat ze dvou domů – běžného a nadstandardního domu BAHAL.

(NE)kvalitu domu vždy nakonec zaplatíte dvakrát

U běžného domu budete muset do 10-15 let vyměnit okna, fasádu, kotel atd. Při investici kolem 3-4 mil. Kč půjde o náklady ve výši 0,5-1 mil. Kč. U domů BAHAL v programu servisní knížka, kde jsou prodlužovány garance na 5-30 let, budete mít tyto náklady ve výši 100-300 tis. Kč. Kvalitu našich domů spatřujeme právě v minimalizaci nákladů na údržbu. Tím přinášíme klientům nemalou přidanou hodnotu.

Provozní náklady jsou u běžných domů v čase zdrcující!

Ceny energií rostou, což Vám jistě zní jako ohraná mantra. Ale víte, že každých deset let se ceny zdvojnásobí? Pokud jste v roce 2004 dali za provoz domu 30 tis. Kč, letos již zaplatíte 60 tis. Kč. Ano, je možné, že jste něco ušetřili v důsledku mírné zimy, kdy jste méně topili, ale cenový vývoj je opravdu takto neúprosný.

Že v posledních (krizových) letech již růst cen není, či dokonce ceny klesly? Ano jedním z důvodů je samotná krize a také to, že ceny v ČR rostly oproti ostatním členským státům EU výrazně rychleji, takže ke korekci by bez ohledu na krizi stejně došlo. Bylo by naivní myslet si, že by se historie obrátila a že ceny budou v dalších dvaceti letech klesat.

Většina našich domů proto ve srovnání s běžnými stavbami uspoří svým majitelům 500-700 tis. Kč na energiích v běžných cenách. Toto číslo znamená, že pokud budete počítat s růstem cen a s tím, že uspořené peníze mají svou cenu a že je můžete investovat, pak takové úspory mohou dosáhnout 1,6-2,7 mil. Kč za dvacet let! Více se dozvíte zde.